Najpopularniejsze gry Najnowsze gry ciufcia.pl
Najczęściej
grane
lista gier

Bubble Hit

dodano: 10/25/10

Fantastyczna gra zręcznościowa, w której Twoim zadaniem jest wyczyszczenie planszy z kolorowych kuleczek! W tym celu musisz trafiać kuleczkami w danym kolorze w grupy kuleczek o takiej samej barwie. Spiesz się i wykaż się refleksem, a na pewno wygrasz:)

Słowa kluczowe:
gry zręcznościowe, kulki, kolory

Podobne Gry
Funkyball Dodano 07/05/10 Funkyball zagrań: 1234

Ciekawa gra zręcznościowa. Naszym zadaniem jest takie poprowadzenie różowej kulki, aby ona nie spadła. Gra tylko na początku wydaje się banalna. W rzeczywistości dalsze etapy do łatwych nie należą. Znakomita gra zręcznościowa połączona z elementami platformówki.

Słowa kluczowe:
a
Freestyle Soccer Dodano 09/02/10 Freestyle Soccer zagrań: 2388

Gra zręcznościowa, w której naszym głównym zadaniem jest utrzymanie w powietrzu piłki przez jak najdłuższy okres czasu. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie. Grasz na co dzień w piłkę nożną? Lubisz freestyle? Pokaż na co Cię stać! Pochwal się przed kolegami wyśmienitą techniką, którą prezentujesz!

Słowa kluczowe:
a
Ice Car Dodano 07/08/10 Ice Car zagrań: 5113

Zasiadamy za sterami samochodu śnieżnego. Naszym głównym zadaniem w tej grze zręcznościowej jest przejechanie jak najdłuższego odcinka trasy bo wypadku. A o niego nie trudno. Skaliste wzgórza pokryte śniegiem powodować mogą upadki niemal na każdym kroku. Uważaj i z głową steruj pojazdem!

Słowa kluczowe:
a
Footbal Free K.. Dodano 09/02/10 Footbal Free Kicks zagrań: 1782

Gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę wykonawcy rzutów wolnych. Naszym zadaniem, rzecz jasna, jest strzelenie bramki. Nie jest to jednak prosta sprawa - musimy na tyle umiejętnie pokierować piłkę aby ta ominęła mur. Ile bramek uda Ci się strzelić?

Słowa kluczowe:
a