Najpopularniejsze gry Najnowsze gry ciufcia.pl
Najczęściej
grane
lista gier

Bubble Shooter

dodano: 10/02/10

Gry zręcznościowe to pozycje bardzo chętnie wybierane przez graczy. Nasze zadanie w tej grze polega na usuwaniu kulek, które musimy odpowiednio zestrzeliwać. Na pewno jest to gra, która zabierze nam kilka wieczornych godzin. Życzymy powodzenia!

Słowa kluczowe:
strzelanie, gry zręcznościowe, gra zręcznościowa

Podobne Gry
Deepnees Dodano 07/05/10 Deepnees zagrań: 2672

Gra zręcznościowa, mająca w sobie elementy gier platformowej. Polecam przejście pierwszy poziomów, które mogą wydawać się łatwe. Im bardziej jednak zagłębiamy się w kolejne levele, tym gra sprawia nam więcej problemów - wszystko ze względu na zrożnicowany poziom trudności w dalszych etapach rozgrywki.

Słowa kluczowe:
a
Mazor Dodano 07/05/10 Mazor zagrań: 4513

Gra zręcznościowa polegająca na zbieraniu przez nas monet. Wcielamy się w postać małego robocika, którego zadaniem jest jak najszybsze i precyzyjne pozbieranie monet dostępnych w danym levelu. Pierwsze poziomy przygotowują nas do kolejnych, cięższych zmagań.

Słowa kluczowe:
a
Super Mario Fl.. Dodano 07/05/10 Super Mario Flash zagrań: 7578

Gra, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Znakomita platformówka, która święci triumfy praktycznie od jej powstania. Wcielamy się w postać Mario i wędrujemy po świecie zbierając pieniądze. Gra potrafi przyciągnąć na wiele godzin do ekranu monitora.

Słowa kluczowe:
a
Escape the red.. Dodano 07/05/10 Escape the red giant zagrań: 5242

Gra zręcznościowa, w której wcielamy si.e w rolę człowieka, który musi skakać z planety na planetę w celu uniknięcia zalania przez czerwoną maź.Gierka niezwykle wciągająca i pochłaniająca masę czasu. Polecam wszystkim tę grę zręcznościową - zabicie czasu gwarantowane.

Słowa kluczowe:
a