Najpopularniejsze gry Najnowsze gry ciufcia.pl
Najczęściej
grane
lista gier

Fortepian

dodano: 07/29/10

Gry zręcznościowe w praktycznie niemożliwym wydaniu. Czy potraficie grać na fortepianie? Jeśli tak, to pokażcie co potraficie i zagrajcie tutaj. Uda Wam się zaprezentować jakąś ciekawą kompozycję? Gry zręcznościowe w wydaniu muzycznym.

Słowa kluczowe:
granie na fortepianie, zręcznościówka, szybkość, zręczność, skakanie, fajne gry, fajne gierki, gierki

Podobne Gry
Deepnees Dodano 07/05/10 Deepnees zagrań: 2673

Gra zręcznościowa, mająca w sobie elementy gier platformowej. Polecam przejście pierwszy poziomów, które mogą wydawać się łatwe. Im bardziej jednak zagłębiamy się w kolejne levele, tym gra sprawia nam więcej problemów - wszystko ze względu na zrożnicowany poziom trudności w dalszych etapach rozgrywki.

Słowa kluczowe:
a
Mazor Dodano 07/05/10 Mazor zagrań: 4513

Gra zręcznościowa polegająca na zbieraniu przez nas monet. Wcielamy się w postać małego robocika, którego zadaniem jest jak najszybsze i precyzyjne pozbieranie monet dostępnych w danym levelu. Pierwsze poziomy przygotowują nas do kolejnych, cięższych zmagań.

Słowa kluczowe:
a
Super Mario Fl.. Dodano 07/05/10 Super Mario Flash zagrań: 7585

Gra, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Znakomita platformówka, która święci triumfy praktycznie od jej powstania. Wcielamy się w postać Mario i wędrujemy po świecie zbierając pieniądze. Gra potrafi przyciągnąć na wiele godzin do ekranu monitora.

Słowa kluczowe:
a
Escape the red.. Dodano 07/05/10 Escape the red giant zagrań: 5244

Gra zręcznościowa, w której wcielamy si.e w rolę człowieka, który musi skakać z planety na planetę w celu uniknięcia zalania przez czerwoną maź.Gierka niezwykle wciągająca i pochłaniająca masę czasu. Polecam wszystkim tę grę zręcznościową - zabicie czasu gwarantowane.

Słowa kluczowe:
a