Najpopularniejsze gry Najnowsze gry ciufcia.pl
Najczęściej
grane
lista gier

Gold Digger

dodano: 09/11/10

Wcielamy się tutaj w osobę, która wydobywa złoto spod ziemi. Musimy w tym celu odpowiednio nacelować naszą linę, która przyciągnie nam bryłki. Gry zręcznościowe to wciągające pozycje, nie inaczej jest w przypadku tej gry zręcznościowej.

Słowa kluczowe:
złoto, fajne gierki, gierki, gierki flash, flashówki, flash gry, gry zręcznościowe

Podobne Gry
Freestyle Soccer Dodano 09/02/10 Freestyle Soccer zagrań: 2391

Gra zręcznościowa, w której naszym głównym zadaniem jest utrzymanie w powietrzu piłki przez jak najdłuższy okres czasu. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie. Grasz na co dzień w piłkę nożną? Lubisz freestyle? Pokaż na co Cię stać! Pochwal się przed kolegami wyśmienitą techniką, którą prezentujesz!

Słowa kluczowe:
a
Ice Car Dodano 07/08/10 Ice Car zagrań: 5122

Zasiadamy za sterami samochodu śnieżnego. Naszym głównym zadaniem w tej grze zręcznościowej jest przejechanie jak najdłuższego odcinka trasy bo wypadku. A o niego nie trudno. Skaliste wzgórza pokryte śniegiem powodować mogą upadki niemal na każdym kroku. Uważaj i z głową steruj pojazdem!

Słowa kluczowe:
a
Footbal Free K.. Dodano 09/02/10 Footbal Free Kicks zagrań: 1787

Gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę wykonawcy rzutów wolnych. Naszym zadaniem, rzecz jasna, jest strzelenie bramki. Nie jest to jednak prosta sprawa - musimy na tyle umiejętnie pokierować piłkę aby ta ominęła mur. Ile bramek uda Ci się strzelić?

Słowa kluczowe:
a
Tennis Master Dodano 07/08/10 Tennis Master zagrań: 1699

Tenis ziemny w wersji Flash. Znakomita gra zręcznościowa, w której sporo musimy się nabiegać aby pokonać kolejnego rywala. Mam tutaj do wyboru kilka trybów rozgrywki, dzięki czemu gra nie będzie monotonna. Poczuj się jak Roger Federer i wygrywaj turnieje - jeden za drugim.

Słowa kluczowe:
a